Płytki Trawertyn Silver Ash bębnowany 61x61x3 cm
348,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Piękny trawertyn w klasycznej tonacji szarości. Grubość aż 3 cm i nadaje się po zaimpregnowaniu na zewnątrz.
Informacje dodatkowe
| Waga | 33,5 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 61,00 cm |
| Grubość | 30,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.372 |
| Waga opakowania | 33.5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | bębnowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, schody |
| Kolor | szary i srebrny |