Płytki Trawertyn Noce bębnowany 61×40,6×1,2 cm
188,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Trawertyn w ciemnej, soczystej barwie brązu. Dzięki szczotkowanej powierzchni nadaje się zarówno na powierzchnie płaskie np. podłogi, posadzki, balkony oraz na elewacje zewnętrzne. Naturalne piękno tego szlachetnego kamienia naturalnego zadowoli nawet najwybredniejszych klientów, a nieprzemijalne i ponad czasowe wykończenie będzie nam towarzyszyło przez cały czas, przy zastosowaniu odpowiedniej impregnacji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,02 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 40,60 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.248 |
| Waga opakowania | 8.02 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | szczotkowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana |
| Kolor | kremowy i beżowy, pomarańczowy i brązowy |