Płytki Marmur Tundra Grey Classic polerowany 61×30,5×1,2 cm
239,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Szaro-srebrny marmur z niesamowitym użyleniem. Mały wygodny format i grubość tylko 12 mm. Powierzchnia gładka na wysoki połysk.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,6 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 5.6 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, schody |
| Kolor | szary i srebrny |