Płytki Granitowe G602 Bianco Sardo polerowane 60x60x1,5 cm
167,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Wytrzymałe płytki granitowe Bianco Sardo to najlepszy wybór. Polerowane wykończenie podkreśla piękno kamienia. Odpowiednio zaimpregnowany będzie służył na wiele lat, a przy tym będzie łatwy w utrzymaniu czystości
Informacje dodatkowe
| Waga | 14,58 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 15,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 14.58 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |