Płytki Granitowe Black Andesit płomieniowane 60x40x2 cm
299,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Intensywnie ciemny, płomieniowany granit w najwyższej jakości. Krawędzie są równo cięte maszynowo.
Informacje dodatkowe
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 40,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.24 |
| Waga opakowania | 13 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja |
| Kolor | czarny i grafitowy |