Płytki Granit Sphinx G603 płomieniowane 60x60x2 cm
174,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Nowa płytka granitowa w interesującej kolorystyce, granit w wykończeniu antypoślizgowym, płomieniowanym, które świetnie nadaje się na taras lub balkon.
Płytki w II gatunku jakości z uwagi na poszarpane krawędzie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 20,16 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 20.16 kg |
| Gatunek | 2 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |