Płytki Granit Royal Juparana polerowany 61×30,5×1 cm
218,00 zł /m²
Opis
Płyta granitowa polerowana w formacie 61×30,5×1. Polerowane wykończenie płytek kamiennych sprawia, że ich powierzchnia jest gładka, z lustrzanym połyskiem. Taka faktura ukazuje całe piękno, uwydatnia kolorystykę i sprawia, że granit powszechnie stosowany jest jako kamień dekoracyjny. Granit Juparana – idealny zamiennik granitu Viscount White. Szare płytki granitowe są bardzo często wykorzystywane w aranżacjach prywatnych, domowych, oraz na dużych inwestycjach. Uniwersalny szary kolor sprawdza się praktycznie wszędzie. Łatwo do niego dobrać dodatkowe barwy. Z użyciem szarych płytek można wykonać wnętrza surowe lub z dodatkiem ciepłych barw, takich jak żółty, zielony czy czerwony można śmiało stworzyć wnętrza bardziej przytulne. Zaletą granitu niewątpliwie jest jego trwałość. Granit jest stawiany na poziomie najtrwalszych materiałów budowlanych i materiałów dekoracyjnych na świecie. Płytki granitowe, kuchenne blaty z granitu, zewnętrzne schody granitowe i wszystkie inne produkty tworzone z granitu będą najlepszym wyborem, jeśli zależy Ci na tym, żeby Twój dom był możliwie najtrwalszy, a ewentualny remont był maksymalnie odsunięty w czasie.
SZARE PŁYTKI GRANITOWE JUPARANA Płytki granitowe Juparana są bardzo podobne to słynnego granitu Viscount White. Granit jest skałą jawnokrystaliczna, która składa się z drobnych lub średnich ziaren złączonych ze sobą. W przypadku takiego granitu jak g603, który również jest szary i drobnokrystaliczny, ziarna są rozłożone mniej więcej równo i regularnie w całym kamieniu. W przypadku granitu Juparana ziarna, które najczęściej są kwarcytem, układają się we wzory, dokładnie tak, jak w przypadku granitu Viscount White. Te kamienie różnią się przede wszystkim odcieniem. Juparana jest nieco ciemniejszy, a biały kolor znany z Viscount został zastąpiony beżowym kolorem w ciepłym odcieniu. Opisywany produkt jest świetnym rozwiązaniem na zewnątrz. Można go zastosować w formie płytek tarasowych, jako płytki na schody zewnętrzne oraz na balkony. Dużą zaletą kamienia granitowego jest to, że najczęściej każdy materiał występuje w wersji płomieniowanej, który charakteryzuje się powierzchnią antypoślizgową. Dzięki temu nie będziesz musiał się obawiać, że podczas mrozów lub deszczu na Twoich schodach i tarasie komuś może stać się krzywda.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,02 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 5.02 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |