Płytki Granit Maple Red G562 płomieniowany 60x40x2 cm
195,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze czewono-czarnym w formacie 60x40x2 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,58 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 40,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.24 |
| Waga opakowania | 12.58 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, podjazd, chodnik, ogród |
| Kolor | czerwony i bordowy, pomarańczowy i brązowy |