Płytki Granit Juparana Crystal polerowany 60x60x1,5 cm
195,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Nowy design, połączenie unikalnego użylenia z różnymi minerałami, co daje niepowtarzalny wygląd.
Informacje dodatkowe
| Waga | 14,6 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 15,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 14.6 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, taras, balkon, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |