Płytki Granit G664 Królewski Brąz płomieniowany 120x60x2 cm
222,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze brązu w formacie 120x60x2 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
Informacje dodatkowe
| Waga | 39 kg |
|---|---|
| Długość | 120,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.72 |
| Waga opakowania | 39 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, taras, balkon, chodnik, ogród |
| Kolor | czerwony i bordowy |