Płytki Granit G654 NEW Padang Dark polerowany 61×30,5×1 cm
160,00 zł /m²
Opis
Nowe wersja popularnego i często wybieranego granitu. G654 NEW w formacie 61×30,5 cm i grubości 1cm, powierzchnia idealnie gładka – polerowana, krawędzie fazowane. Można go zastosować zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz. Ciemny grafitowy kolor będzie podkreślał estetykę i piękno każdej przestrzeni. Granit zawiera odrobinki metalu, które nadają złoty połysk.
Płytki Granit G654 NEW Padang Dark polerowany 61×30,5×1 cm Płytki granitowe to bardzo nowoczesny i dekoracyjny materiał, który można wykorzystać do wielu celów. Oprócz tego, że jest on odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (takie jak zarysowania, ścieranie i pękanie) oraz czynniki atmosferyczne, materiał ten jest również odporny na działanie promieni UV, a ze względu na wysoką twardość, nie wymaga dużego nakładu pracy, jeśli chodzi o jego utrzymanie, bo jest odporny na dużą eksploatację. Płytki granitowe nie wymagają częstego czyszczenia, co jest ważną kwestią, którą należy podkreślić. Nie są trudne do utrzymania w czystości, a jest to szczególnie ważne w kuchniach. Oprócz tego, że zdobią wnętrza, nie sprawiają problemów z usuwaniem z nich zabrudzeń. Płytki granitowe mają tradycyjny, klasyczny wygląd, który nigdy nie wychodzi z mody. Ich elegancki, naturalny design jest doskonałym uzupełnieniem zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego wystroju, a ich trwałość i odporność na plamy sprawiają, że są mądrym wyborem do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Jest to jeden z materiałów, który naprawdę wytrzymuje próbę czasu. Granit to doskonały materiał do wykorzystania w kuchni lub łazience, ale przydaje się także w wielu innych miejscach, takich jak kominki. Ten rodzaj kamienia jest świetnym izolatorem, dlatego może być stosowany w połączeniu z grzejnikami. Płytki granitowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. To, że płytki granitowe nie wymagają wiele pracy, jeśli chodzi o ich eksploatację, jest kolejną cechą, która sprawia, że są tak popularne. Są łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości. Płytki Padang Dark to propozycja utrzymana w szarościach. Gres Padang Dark daje idealne połączenie luksusowej prostoty i wszechstronności. Poprzez staranne użycie kontrastujących kolorów, w połączeniu z naturalnym pięknem granitu, znajdujemy równowagę pomiędzy elegancją i ponadczasowością.
Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, sauna |
| Kolor | czarny i grafitowy |