Płytki Granit G654 NEW Padang Dark polerowany 60x60x2 cm
216,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Najnowsza wersja ciemnego granitu G654 NEW Padang Dark. Gładka powierzchnia z lustrzanym odbiciem. Solidny i wysoce trwały materiał do zastosowania na każdej płaszczyźnie.
Odporny zarówno na:
– warunki pogodowe,
– wysokie i niskie temperatury,
– uszkodzenia mechaniczne.
Informacje dodatkowe
| Waga | 20,16 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 20.16 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, sauna |
| Kolor | czarny i grafitowy |