Płytki Granit G603 płomieniowany 60x60x1,5 cm
186,00 zł /m²
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze szarym w formacie 60x60x1,5 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
PŁYTKI KAMIENNE GRANITOWE 60X60X1,5 CM W WYKOŃCZENIU PŁOMIENIOWANYM Ciekawa stylistyka płytek, które mają jednocześnie bardzo uniwersalny design to prawdziwy atut. Delikatne, płomieniowane wykończenie daje naprawdę interesujący efekt, choć sam kolor produktu jest mocno typowy – szarość, która pasuje właściwie do wszystkiego. Lepszego połączenia jednak nie mogło być: kolor sprawia, że płytki doskonale komponują się z innymi barwami – zarówno intensywnymi, jak i rozbielonymi, a delikatny akcent w postaci ciekawego wykończenia dodaje charakteru całej aranżacji.
GRAFITOWE PŁYTKI KAMIENNE: CO Z NIMI ZROBIĆ W PRAKTYCE? Stylowe płytki kamienne granitowe 60x60x1,5 cm w wykończeniu płomieniowanym można wykorzystać naprawdę do różnych celów – nadają się zarówno na zewnątrz, jak i do wykorzystania w środku domu czy też mieszkania. Z uwagi na swoją chropowatą strukturę, cechuje je dobra antypoślizgowość, dzięki czemu mogą być stosowane również jako posadzki. Schody, taras, balon czy piękna altanka – oto kilka przykładowych miejsc, w jakich szczególnie warto je ułożyć.
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,67 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 15,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 12.67 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, chodnik, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |