Płytki Granit G603 New Bianco Cristal polerowany 90x60x2 cm
215,00 zł /m²
Opis
Szara płyta granitowa polerowana, w formacie 90x60x2 cm. Polerowane wykończenie płytek kamiennych sprawia, że ich powierzchnia jest gładka, z lustrzanym połyskiem. Taka faktura ukazuje całe piękno, uwydatnia kolorystykę i sprawia, że granit powszechnie stosowany jest jako kamień dekoracyjny.
PŁYTKI GRANITOWE NEW BIANCO CRISTAL W WYKOŃCZENIU NA WYSOKI POŁYSK. Granit z powodzeniem zastosujemy do wykańczania wnętrz, jak i do aranżacji otoczenia na zewnątrz. To odporny materiał, który będzie nam służył przez długi czas. Prezentujemy płytki granitowe New Bianco Cristal w wykończeniu na wysoki połysk, które cechują się doskonałą jakością i atrakcyjną ceną. Płytki tego typu odznaczają się szarym kolorem. Format to 60x60x2 cm. Polerowane wykończenie produktu sprawia, że powierzchnia ma lustrzany połysk i jest niezwykle gładka. Faktura granitu ukazuje doskonałe piękno płytek granitowych. Plusem jest uwydatnienie kolorystyki płytek. Pamiętajmy o tym, ze granit jest powszechnie stosowany jako dekoracyjny kamień.
NIEZWYKŁA DEKORACJA. Płytki granitowe New Bianco Cristal w wykończeniu na wysoki połysk przyciągają uwagę i podkreślają charakter otoczenia. Wybierzmy najwyższą jakość płytek i doskonałe wzornictwo, które opiera się na wytrzymałości. Płytki New Bianco Cristal pasują do wielu pomieszczeń.
Informacje dodatkowe
| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Długość | 90,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.54 |
| Waga opakowania | 29 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, taras, balkon, chodnik, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |