Płytki Granit G603 New Bianco Cristal płomieniowany 60x60x5 cm
296,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytka granitowa płomienowana w kolorze szarym w formacie 60x60x5 cm. Wykończenie płomieniowane płytek kamiennych z granitu sprawia, że powierzchnia jest chropowata, ostra w dotyku, antypoślizgowa, idealna do stosowania na zewnątrz.
Informacje dodatkowe
| Waga | 49 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 50,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 49 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, schody, taras, balkon, podjazd, chodnik, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |