Płytki Granit G603 New Bianco Cristal płomieniowany 40x60x2 cm
199,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
G603 to klasyka piękna i uniwersalności. Solidny materiał odporny na warunki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie. Biało-szary granit w antypoślizgowym wydaniu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 40,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.24 |
| Waga opakowania | 1 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Kolor | szary i srebrny |