Płytki Granit Fustone płomieniowany 60x60x5 cm
299,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Płytka granitowa o grubości 5 cm.
Informacje dodatkowe
| Waga | 49 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 50,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 49 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, taras, balkon, podjazd, chodnik, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |