Płytki Granit Fustone płomieniowany 60x60x3 cm
229,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Rozmiar płytek granitowych w formacie 60 x 60 cm i grubości aż 30mm to solidny materiał przeznaczony nie tylko na inwestycje (np. pasaże, dworce, chodniki itp.) Trwały materiał, odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Płomieniowana powierzchnia gwarantuje bezpieczeństwo, szczególnie tam gdzie może się pojawić dużo wody lub śniegu. Naturalny kamień Fustone wytwarzany i przeznaczony jest, aby przetrwał próbę czasu.
Płytki granitowe nadają się na podłogę, posadzkę, schody, balkon, taras itd.
Informacje dodatkowe
| Waga | 21,6 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 30,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 21.6 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, taras, balkon, chodnik |
| Kolor | szary i srebrny |