Płytki Granit Fustone płomieniowany 60x60x2 cm
189,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Granit inwestycyjny w wersji antypoślizgowej. Powszechnie stosowany do użytku domowego, komercyjnego i planistycznego. Jest solidny, trwały i zawsze modny, dzięki swej uniwersalnej barwie. Grubość 2 cm pozwala kłaść go np. na taras, balkon lub ułożyć go w ogrodzie jako docelowe wykończenie, ścieżkę, chodnik itp. Dzięki odpowiedniej selekcji podczas procesu produkcji, granit Fustone przetrwa każde warunki i będzie zachowywał swe właściwości i barwę przez długie lata.
Informacje dodatkowe
| Waga | 19,5 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 60,00 cm |
| Grubość | 20,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.36 |
| Waga opakowania | 19.5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, taras, balkon, chodnik |
| Kolor | szary i srebrny |