Płytki dolomit Bianco Colorato piaskowany i szczotkowany komplet 0,742 m2
271,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Na komplet składają się formaty:
A -60×40 -1szt.,
B -40×40 -2szt.,
C -40×20 -1szt.,
D -20×20 -2szt.
Cena dotyczy 1kpl. = 0,72m2.
Informacje dodatkowe
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.742 |
| Waga opakowania | 23 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | dolomity |
| Rodzaj powierzchni | bębnowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |