Panel ścienny Kwarcyt Stackstone Cloud Grey 10x36x0,8-1,3 cm
195,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Kamienne panele ścienne to idealne rozwiązanie zarówno na dekoracyjne elewacje jak i ozdobne okładziny ścienne we wnętrzach domów i mieszkań. Panele kamienne w formacie 10×36 cm powstają poprzez połączenie za pomocą kleju na bazie specjalnych żywic małych pasków kamienia o grubości od 0,8-1,3 cm. Ich niewielki format oraz lekkość pozwalają na wyjątkowo łatwy montaż. Do montażu tego typu elementów zalecamy użycie elastycznego kleju. Piękno kamienia naturalnego gwarantuje ponadczasowy i niezwykle dekoracyjny wygląd Państwa domu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 9,63 kg |
|---|---|
| Długość | 36,00 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Grubość | 13,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 11 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.396 |
| Waga opakowania | 9.63 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | kwarcyty |
| Rodzaj powierzchni | naturalny |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | elewacja |
| Kolor | biały, szary i srebrny |