Panel kamienny trawertyn Classic łupany 61×15,2×1-1,5 cm
228,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Dekoracyjny panel kamienny z trawertynu w złoto-żółtej kolorystyce.
Informacje dodatkowe
| Waga | 22 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 15,20 cm |
| Grubość | 15,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 6 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.56 |
| Waga opakowania | 22 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | trawertyny |
| Rodzaj powierzchni | łupany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | ściana, elewacja |
| Kolor | kremowy i beżowy, żółty i złoty |