Opis
Łupane palisady granitowe mają wiele zastosowań jako ozdobne kamienie ogrodowe. Granit ze względu na swoją twardość, wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne będzie doskonałą dekoracją każdego ogrodu. Palisady mogą posłużyć np. jako rozgraniczenie dla trawników i ścieżek oraz jako ogrodzenia.
Informacje dodatkowe
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Długość | 60,00 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Grubość | 100,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Waga opakowania | 16 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | łupany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz |
| Zastosowanie | chodnik, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |