Mozaika marmurowa Royal White 30,5×30,5×1 cm
34,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Seria Royal White to kompozycja charakteryzująca się połączeniem tonacji prestiżowej czystej bieli z szarymi nitkami i żyłami, które podkreślają urok całego wykończenia. Czystość, elegancja i urok Royal White możemy zastosować nie tylko w łazience czy saunie, ale w każdym miejscu gdzie ważna jest dla nas estetyka i magia naturalnego kamienia. Mozaikę można zastosować na basenie, w saunie, w łazience, w kuchni itp.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,47 kg |
|---|---|
| Długość | 30,50 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.093 |
| Waga opakowania | 2.47 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | bębnowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | biały |