Mozaika marmurowa Queen Beige bębnowana 30,5×30,5×1 cm
33,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Mozaika marmurowa Queen Beige doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny zarówno na podłogi jak i ściany. Można położyć ją w kuchni, łazience, saunie czy na basenie. Delikatne beżowe odcienie jasnego beżu zamknięte w drobnych marmurowych kostkach mozaiki będą ozdobą każdego wnętrza.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,47 kg |
|---|---|
| Długość | 30,50 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.093 |
| Waga opakowania | 2.47 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | bębnowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy |