Kostka granitowa G603 New Bianco Cristal płomieniowana 20x10x5 cm
359,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-10 dni roboczych
Opis
Autentyczne piękno kamienia naturalnego nabiera blasku z upływem czasu. W przeciwieństwie do większości innych materiałów kamień naturalny także po wielu latach wciąż zachowuje swoje walory. Decydując się na kamień naturalny, wybierają Państwo mocny i trwały produkt.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,65 kg |
|---|---|
| Długość | 20,00 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Grubość | 50,00 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.02 |
| Waga opakowania | 2.65 kg |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, taras, balkon, chodnik, ogród |
| Kolor | szary i srebrny |