Granit G603 New Bianco Cristal polerowany 61×30,5×1 cm
125,00 zł /m²
Opis
Płytki G603 New Crystal Grey to klasyka piękna i uniwersalności. Polerowany, solidny materiał odporny na warunki atmosferyczne oraz intensywne użytkowanie. Biało-szary granit o gładkim wykończeniu, niesamowicie łatwy w czyszczeniu. TRWAŁE PŁYTKI GRANITOWE NEW BIANCO CRISTAL O ANTYPOŚLIZGOWEJ POWIERZCHNI Trwałe płytki granitowe New Bianco Cristal o antypoślizgowej powierzchni mają polerowaną powierzchnię, która sprawdza się na zewnątrz i wewnątrz. Z pomocą takich płytek stworzymy estetyczne schody, elewację, ścianę, posadzkę, podłogę, balkon, taras czy nawet saunę. Kolorystyka srebrna i szara stanowi połączenie ponadczasowości i stylu. Płytki granitowe to klasyka uniwersalnego zastosowania i piękna w najczystszej postaci. Materiał polerowany cechuje się solidnym wykonaniem i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Odbiorcy mogą także cieszyć się wysoką odpornością na intensywne użytkowanie. Gładkie wykończenie biało-szarego granitu ciekawie się prezentuje w każdym miejscu. Plusem jest łatwość czyszczenia płytek z granitu. ESTETYCZNE PŁYTKI GRANITOWE Płytki granitowe są niezwykle estetyczne i mają szerokie zastosowanie. Trwałe płytki granitowe New Bianco Cristal o antypoślizgowej powierzchni spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.
Informacje dodatkowe
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |