Granit G603 New Bianco Cristal płomieniowany 30,5x61x1,2 cm
146,00 zł /m²
Opis
GRANIT G603 NEW BIANCO CRISTAL PŁOMIENIOWANY Płytki płomieniowane mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, do posadzek, elewacji, schodów czy tarasów. Płomieniowane płytki Granit G603 New Bianco Cristal są bowiem odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, są one mrozoodporne i antypoślizgowe, a ich chropowata powierzchnia sprawia, że zapewniają przyczepność i bezpieczeństwo nawet podczas opadów deszczu czy śniegu. Ze względu na swoją odporność są także doskonałe do zastosowania w saunach czy przy wykorzystaniu ogrzewania podłogowego.
GRANIT NEW BIANCO CRISTAL W ODCIENIACH SZAROŚCI Płytki granitowe New Bianco Cristal to eleganckie i estetyczne rozwiązanie, które nadaje się do wszystkich przestrzeni. Neutralny, jasnoszary odcień podkreślony jest przez srebrne, białe i ciemne plamki, co sprawia, że płytki charakteryzują się wielowymiarowym kolorem. Nowoczesny i lekki wygląd płytek Granit G603 New Bianco Cristal zapewnia ponadto ich podłużny kształt – wymiary płytki to 30,5×61 cm o grubości 1,2 cm.
Informacje dodatkowe
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Grubość | 12,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.186 |
| Waga opakowania | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | płomieniowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, elewacja, schody, taras, balkon, sauna |
| Kolor | szary i srebrny |