Cokół granitowy Fustone polerowany 61x10x1 cm
27,00 zł /szt.
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Mały element kamienny do zastosowania przy podłodze i schodach.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Długość | 61,00 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.06 |
| Waga opakowania | 2 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | granity |
| Rodzaj powierzchni | polerowany |
| Miejsce stosowania | na zewnątrz i wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, schody |
| Kolor | szary i srebrny |