Cegiełki Marmurowe Queen Beige Bębnowane 10x10x1 cm
207,00 zł /m²
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Opis
Małe płytki marmurowe w formacie kwadratów są elementami ozdobnymi. Stanowią idealną dekorację do kuchni i łazienek. W kuchniach pięknie prezentują się pomiędzy wiszącymi szafkami a blatem, natomiast w łazienkach doskonale wyglądają pod prysznicami, przy lustrach czy jako obudowy wanny.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Długość | 10,00 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Grubość | 10,00 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0.01 |
| Waga opakowania | 0.27 kg |
| Gatunek | 1 |
| Typ kamienia | marmury |
| Rodzaj powierzchni | bębnowany |
| Miejsce stosowania | wewnątrz |
| Zastosowanie | podłoga, posadzka, ściana, sauna |
| Kolor | kremowy i beżowy |